KAPIDA NAKİT VE KART İLE ÖDEME İMKANI ! HIZLI VE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ !

Sıkça Sorulan Sorular

 

Gullinabutik.com’dan alışveriş yapmak güvenli midir?

·             gullinabutik.com, kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve gullinabutik.com tarafından saklanmamaktadır. Ayrıca sitemiz’de SSL sertifikamız mevcuttur.

  

Model boy/kilosu nedir ?

·            Model’in boyu 1.57, kilosu 50’dir.

   Ürünleri 36-S beden giymektedir.

Kapıda ödemelerde / Kredi kartlı ödemelerde kargo ücreti dahil mi değil mi?

·            gullinabutik.com‘dan alınan tüm ürünler için kargo bedeli müşterilerimize aittir. Dönem dönem kargo ücretsiz kampanyamız olabilmektedir.

 

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?

·            Gullinabutik.com üzerinden verilen siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması olan MNG KARGO tarafından sizlere gönderilmektedir.

 

Siparişim bana ne zaman ulaşır?

·               Gullinabutik.com üzerinden ve oluşturduğunuz siparişleriniz onaylandıktan sonraki 1-5 iş günü içerisinde anlaşmalı olduğumuz MNG KARGO firması tarafından sizlere teslim edilecektir.

 

İadelerde kargo ücreti kime ait?

·              Kullanılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir. Cayma hakkı kullanılan iadeler (defo harici) müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır.  Bu süreci de bireysel gönderiminizde fazla tutar çıkacağından dolayı bizlere 924 836 532 MNG KARGO gönderi kodumuzla gönderimini sağlıyorsunuz ve bizler de iade kargonuzun bedelini sizlerin bakiyesinden düşüyoruz.

  

Siparişlerimi teslim alırken neye dikkat etmeliyim?

·            Siparişinizi teslim alırken kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde herhangi bir sorun olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi veya ücret iadesi sürecinde işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR